Cypr

 • Powierzchnia 73 - 165
 • Piętra 1
 • Pokoje 2 - 4
 • Data zakończenia II/2026
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

201 000 - 478 000 EUR

2 773 - 2 893 EUR / m²

Cypr

Natulux

Natulux zlokalizowany jest w szybko rozwijającej się dzielnicy Küçük Erenköy. W miejscu, które jest dokładnie nad brzegiem morza, nad krawędzią klifu.

Ekskluzywne 8 willi w pierwszej linii znajduje się na skraju skalistego klifu. Wygląd willi z prywatnej drogi z tyłu przypomina jednopiętrowy bungalow. Jest to willa trzypoziomowa, w tym piętra sypialni znajdują się poniżej przestrzeni mieszkalnych i basenu znajdującego się na poziomie drogi. 3 sypialnie z łazienkami i garderobami otwierają się na piękny ogród z niesamowitym widokiem na morze. Taras na dachu dodaje ostatecznego akcentu z 360-stopniowym widokiem na morze i góry z tyłu.

Drugi rząd 5 dwupoziomowych willi znajduje się, z pomocą naturalnych poziomów terenu, na poziomie tarasu na dachu pierwszego rzędu. Umożliwia to niezakłócony widok na morze, podobnie jak w pierwszym rzędzie. Przestrzenie mieszkalne na parterze otwierają się na ogród z basenem, a 3 sypialnie z łazienkami wychodzą na morze.

W trzecim rzędzie 2 apartamentowców znajduje się 8 dwupoziomowych apartamentów z ogrodem, z dwiema sypialniami, salonem z jadalnią i kuchnią. Wszystkie apartamenty wychodzą na prywatny ogród. W tej części znajdują się 4 ekskluzywne apartamenty typu penthouse z 3 sypialniami oraz szeroki prywatny taras na dachu dla każdego apartamentu, z którego roztaczają się spektakularne widoki na morze i góry. Obydwa apartamentowce posiadają miejsca parkingowe.

Tylna część obiektu Natulux znajduje się na wzniesieniu, z szerokim widokiem na morze od strony zachodniej, z widokiem na wąwóz i fantastycznym widokiem na zachód słońca nad morzem. Do dyspozycji mieszkańców są: wspólny basen, siłownia, spa, kryty basen. Wszystkie mieszkania mają widok na basen i morze w kierunku północno-wschodnim.

Jedna z najlepszych i najbardziej znanych restauracji Eagle’s Nest (tzw. The Nest) zlokalizowana tuż obok inwestycji oferuje wyśmienite menu, posiada taras słynący z niesamowitych zachodów słońca przez cały rok. W promieniu 1 km od obiektu znajduje się wiele innych restauracji oferujących szeroki wybór dań kuchni z całego świata.

Nr oferty: 42227

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.