Cypr

 • Powierzchnia 171 - 171
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia I/2023
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

770 000 - 770 000 EUR

4 503 - 4 503 EUR / m²

Cypr

Nerida Villas

Nerida Residences to przykład eleganckiego życia nad morzem. Ta zupełnie nowa inwestycja składająca się z siedmiu nowoczesnych willi znajduje się w Chlorace, w zielonej okolicy, zaledwie 200 m od morza, gdzie obecnie finalizowany jest krajowy plan generalny infrastruktury falochronu i piaszczystej plaży. Podobna, ale nie identyczna pod względem linii architektonicznych i stylu, aby stworzyć estetyczne wrażenie, każda dwupiętrowa willa opiera się na przestronnym układzie 3/4 sypialni i otwartej części dziennej. Wyjdź na patio, aby zrelaksować się i ochłodzić w prywatnym basenie z otaczającym go miejscem do opalania. Siedem willi znajduje się na dwóch poziomach, dzięki czemu z sypialni na piętrze roztacza się widok na morze.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40355

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
734716 Dom 5 171 m² 770 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.