Cypr

 • Powierzchnia 181 - 199
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia III/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

550 000 - 620 000 EUR

3 039 - 3 116 EUR / m²

Cypr

Pines

Pines to jedna z najlepszych super luksusowych willi w Pafos. Cztery wspaniałe wille znajdują się w Kato Pafos, w pobliżu plaży i promenady. Nieruchomości położone są na działkach o powierzchni 256-429 mkw. i składają się z  nowoczesnej kuchni, jadalni, salonu, trzech sypialni, dwóch łazienek i jednej toalety dla gości oraz dwóch prywatnych miejsc parkingowych. Na zewnątrz znajduje się niestandardowe miejsce do grillowania, część wypoczynkowa i miejsca do opalania wokół wspaniałego basenu. Ogród został zaprojektowany z myślą o minimalnym wkładzie w pielęgnację włącznie z krzewami, drzewami oliwnymi i cytrusowymi. Dodatkowe udogodnienia w  domu to klimatyzacja, nawadnianie ogrodów, system solarny do podgrzewania wody i system wody pod ciśnieniem. Wille mogą być sprzedawane w pełni umeblowane z najwyższej jakości meblami.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 37580

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
771716 Dom 4 199 m² 620 000 EUR Zobacz ofertę
787099 Dom 4 199 m² 620 000 EUR Zobacz ofertę
632259 Dom 4 181 m² 550 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.