Konstancin-Jeziorna, Strefa A, Torowa

 • Powierzchnia 173 - 340
 • Pokoje 5 - 6
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

2 088 960 - 4 432 000 PLN

12 075 - 13 051 PLN / m²

Konstancin-Jeziorna, Strefa A, Torowa

Gaia Park

OSIEDLA GAIA PARK – MIEJSCE, W KTÓRYM NATURA WYZNACZA RYTM 

Cały projekt osiedla został skupiony wokół ekofilozofii, której głównym założeniem jest to, by cieszyć się obecnością natury przy zminimalizowaniu negatywnego wpływu człowieka na środowisko.
Dzięki temu można żyć obok przyrody – rozkoszować się śpiewem ptaków o poranku, czy spokojem tafli wody w oczkach wodnych.

W Gaia Park deweloper stawia na odnawialne źródła i zieloną energię.
Osiedle posiada własną elektrownię wiatrowo-fotowoltaiczną oraz gruntowne pompy ciepła.
Korzyści dla mieszkańców to:
darmowy prąd przez 20 lat i gwarancja zielonej energii pochodzącej z pewnego źródła.

I etap osiedla to 30 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej o powierzchni od 173 do 339 m2. Każdy z nich posiada rozkładowe i jasne wnętrza. Do dyspozycji mieszkańców są tarasy, loggie, zagospodarowany ogród z wyselekcjonowaną roślinnością tlenową oraz dwustanowiskowy garaż.
Domy w miasteczku Gaia Park są zaprojektowane z najwyższą dbałością o detale. 

Osiedle w trakcie budowy, planowane oddanie: 4Q2024.

Lokalizacja

Strefa A

Konstancin Jeziorna to urocza miejscowość położona niedaleko, około 20 km, od centrum Warszawy. Pomimo bliskości dużego miasta, Konstancin zachował swój uzdrowiskowy charakter. Niewiele ponad sto lat temu były to lasy należące do majątku ziemskiego rodziny hrabiów Potulickich, dziś również Konstancin wzbudza zainteresowanie zamożnych person uciekających z warszawskiej aglomeracji. Strefa A w Konstancie to wypoczynkowe miasto-ogród na skarpie pradoliny Wisły, wzdłuż rzeki Jeziorki – cicha i zielona alternatywa, dla tych, którzy chcą zostawić miasto w tyle,
Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 41021

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
618890 Dom 6 291 m² 3 825 600 PLN Zobacz ofertę
443865 Dom 6 340 m² 4 432 000 PLN Zobacz ofertę
305766 Dom 6 246 m² 3 134 640 PLN Zobacz ofertę
388536 Dom 5 173 m² 2 088 960 PLN Zobacz ofertę

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.