Cypr, Ayia Napa

 • Powierzchnia 159 - 159
 • Pokoje 6
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 590 000 - 1 590 000 EUR

10 004 - 10 004 EUR / m²

Cypr, Ayia Napa

Pliades Villas

Jest to nowy, ekskluzywny kompleks luksusowych przestrzeni mieszkalnych, usytuowany w zacisznej nadmorskiej okolicy Ayia Thekla, zaledwie rzut kamieniem od luksusowej przystani Ayia Napa i renomowanych plaż wyróżnionych Błękitną Flagą. To siedem willi, doskonale wkomponowanych w naturalne piękno wschodniego wybrzeża Cypru, zapewniające przestronne, nowoczesne rezydencje dla mieszkańców szukających stałego domu lub idealnego miejsca na wakacje. Każdy dom oferuje prywatność i komfort, z wyjątkowymi widokami na morze, spokojną lokalizacją oraz łatwym dostępem do autostrady i międzynarodowego lotniska w Larnace. Dodatkowo, przestronne ogrody i prywatne baseny umożliwiają mieszkańcom relaks w wyjątkowym otoczeniu przyrody, a niższy poziom i ogród na dachu oferują niesamowite widoki na Ayia Napa Marinę.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 41722

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
644909 Dom 6 159 m² 1 590 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.