Gdynia, Redłowo, Powstania Wielkopolskiego

 • Powierzchnia 50 - 50
 • Pokoje 2
 • Data zakończenia IV/2016
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

999 000 - 999 000 PLN

19 849 - 19 849 PLN / m²

Gdynia, Redłowo, Powstania Wielkopolskiego

REZYDENCJA REDŁOWO

Inwestycja powstała dla osób, które chcą żyć blisko natury, a jednocześnie nie oddalać się zbyt od centrum miasta. Położenie tuż obok rezerwatu Kępa Redłowska, a dalej gdyńskiej plaży oznacza możliwość korzystania z różnych form aktywnego spędzania czasu – w zasadzie tuż obok domu. Jednocześnie pieszo dojść można do szkoły, przedszkola i oczywiście redłowskiego szpitala.

Rezydencja Redłowo jest to kameralny zespół pięciu czterokondygnacyjnych budynków obejmujący 52 lokale dwu, trzy i czteropokojowe. Kaskadowa zabudowa skupia się wokół wewnętrznego dziedzińca. Duże przeszklenia nadają bryle budynków lekkości, a umiejscowienie na południowym stoku gwarantuje dobre nasłonecznienie mieszkań.

Bezpieczeństwo zapewnia nie tylko ogrodzenie, ale również nadzorowany przez ochronę monitoring. Z myślą o rodzicach i ich pociechach w centralnej części kompleksu zaprojektowano plac zabaw dostosowany do potrzeb dzieci w różnym wieku.

Pod budynkiem znajdują się podziemne hale garażowe, wjazd do nich możliwy jest od ulic Powstania Wielkopolskiego i Powstania Śląskiego.

Osiedle posiada własną kotłownię gazową wspomaganą kolektorami słonecznymi.

Nr oferty: 23622

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Małgorzata Drygiel

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Zrealizowane transakcje w tej inwestycji

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.