Pluski, Stawiguda, Jeziorna

 • Powierzchnia 299 - 299
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia II/2021
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

2 720 000 - 2 720 000 PLN

9 088 - 9 088 PLN / m²

Pluski, Stawiguda, Jeziorna

Rezydencje Warmińskie Pluski

Przedstawiamy przepiękną inwestycję nad urokliwym jeziorem , która będzie składała się z ponad 20 całorocznych, luksusowych willi, położonych w malowniczej wsi, cenionej przez miłośników Warmii i Mazur za swoje autentyczne piękno i kameralny charakter. Kompleks zlokalizowany jest wśród lasów tuż przy jeziorze znajdującego się w strefie ciszy i wyróżniającego się wysoką klasą czystości wód.

Inwestycja jest realizowana etapowo na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i prawomocnych pozwoleń na budowę. Rozpoczęcie budowy pierwszych willi zostało zaplanowane jeszcze na 2020 rok. Aktualnie na terenie inwestycji trwają prace związane z wykonaniem infrastruktury technicznej. Do powstającego osiedla doprowadzono już drogę, instalacje wodnokanalizacyjne i przyłącza energetyczne.

Rezydencje są zlokalizowane w odległości ok. 20 km od Olsztyna, oddzielone od miasta pięknym kompleksem leśnym. Mieszkańcy Rezydencji będą mogli delektować się życiem w otoczeniu przepięknej przyrody i oddychać czystym powietrzem.

Ta lokalizacja to bezpieczna przystań w dzisiejszych czasach. Będzie to doskonałe miejsce do zamieszkania i wypoczynku dla osób, które cenią sobie bliskość natury, kameralną atmosferę, bezpieczeństwo i wygodę na najwyższym poziomie. To również idealne miejsce do codziennej pracy zdalnej, zarządzania firmą ale z widokiem na przepiękne jezioro.

Rezydencje w sercu Warmii i Mazur to:

 • estetycznie ogrodzony, dozorowany teren o łącznej powierzchni osiedla 7,35 ha;
 • 24 – naturalnie zadrzewionych posesji o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu o powierzchniach od 2 do 4 tysięcy mkw każda;
 • 24 ekskluzywne wille o powierzchni użytkowej od 190 do 280 mkw i dom Zarządcy Osiedla;
 • wchodzący w skład kompleksu teren rekreacyjny nad brzegiem jeziora do wyłącznego użytku wszystkich właścicieli willi i ich gości;
 • ekskluzywny dostęp do brzegu jeziora oraz pomostu do wyłączonego użytku mieszkańców;
 • wewnętrzna, prywatna droga, zapewniająca komfortowy dojazd do każdej z posesji;
 • pełna infrastruktura techniczna, media: prąd, ogrzewanie gazowe, dodatkowo kominki z funkcją ogrzewania domu, wodociąg i kanalizacja do sieci gminnych.

W samej wsi zaplecze restauracyjno – rekreacyjne, nieopodal stadnina koni, basen i klub golfowy.

LOKALIZACJA:
Wystarczy 30 minut jazdy autem z Olsztyna, około 2 do 2,5 godziny z Warszawy lub Trójmiasta, aby znaleźć się w tym wyjątkowym miejscu. Można również wybrać komfortowe połączenie kolejowe lub skorzystać z portu lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!!! 

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 12865

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
559543 Dom 4 299 m² 2 720 000 PLN Zobacz ofertę

O nieruchomość

Edyta Balcerak

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.