Hiszpania

 • Powierzchnia 67 - 67
 • Piętra 2
 • Pokoje 2
 • Data zakończenia I/2026
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

540 000 - 540 000 EUR

8 060 - 8 060 EUR / m²

Hiszpania

San Pedro de Alcantara

Projekt apartamentów obok bulwaru San Pedro Alcántara, zaledwie kilka minut spacerem od plaży i centrum miasta.

Ekskluzywny kompleks apartamentów położonym zaledwie kilka minut od wybrzeża Morza Śródziemnego.
Ta inwestycja została zaprojektowany z myślą o holistycznym samopoczuciu i udoskonalony przez renomowanych architektów, stając się wyjątkowym kompleksem.

Inwestycja oferuje apartamenty od 2 do 4 sypialni z dużymi
tarasami i przestrzeniami zewnętrznymi z widokiem i orientacją na południe z widokiem na morze, północ z widokiem na góry, południowy wschód i południowy zachód.
Najnowocześniejsze udogodnienia, takie jak przestrzeń coworkingowa
siłownia, spa, kryty basen z podgrzewaną wodą, bar przy basenie i stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Nieruchomość oferuje jakość i luksusowe wykończenia, których nie można porównać z żadnymi innymi. 
Niewiele luksusowych kompleksów apartamentowych może pochwalić się tak wysokim standardem. Materiały i wyposażenie są
najwyższej jakości, od ogrzewania aerotermalnego po ponadwymiarowe płytki podłogowe, najwyższej klasy urządzenia w kuchniach i wykończenia łazienek we wszystkich apartamentach.

Planowane rozpoczęcie budowy rozpocznie się na początku roku 2024 a zakończy się w pierwszych miesiącach 2026 roku.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 37661

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
430940 Apartament 2 2 67 m² 540 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.