Cypr, Pafos

 • Powierzchnia 249 - 249
 • Pokoje 6
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

2 350 000 - 2 350 000 EUR

9 438 - 9 438 EUR / m²

Cypr, Pafos

The Garden of Eden

Inwestycja „The Garden of Eden” – została zaprojektowana tak, aby uzupełniała i była uzupełniana przez bezpośrednie otoczenie.

Projekt znajduje się na szczycie niewielkiego kanionu. Obszar ten to głównie zarośla, użytki zielone i drzewa z obszarami otwartego kremowego lub białego wapienia. Inwestycja wpisuje się we wzór krajobrazu, ponieważ jest obsadzona dojrzałymi drzewami i ogrodem, który wtapia się w naturalną roślinność.

Delikatne, naturalne kolory na zewnątrz, podkreślone, a jednocześnie złagodzone przez zastosowanie ekranów z terakoty i paneli z naturalnego drewna, płynnie prowadzą do wewnętrznej przestrzeni mieszkalnej.

Zewnętrzna kolorystyka i wykorzystanie drewna są kontynuowane wewnątrz, z miękkimi ścianami i sufitami w kolorze piasku, podkreślonymi orzechowymi drzwiami i miękkimi, ciepłymi downlighterami, które są dyskretne, ale skuteczne w tworzeniu domowej atmosfery.

Poczucie luksusu we wnętrzach podkreślają panele z trawertynowego marmuru zastosowane w łazienkach i jako zagłówki w sypialniach. Marmur jest nie tylko luksusowym akcentem, ale także słynie z chłodnego dotyku i pomaga obniżyć temperaturę podczas snu.

Kuchnia wyposażona jest w wysokiej klasy szafki i urządzenia elektryczne najlepszych europejskich producentów.

Wreszcie, zagospodarowanie terenu projektu zostało starannie przemyślane, tak aby dojrzałe nasadzenia drzew współgrały z naturalnie występującą zielenią. Mniejsze krzewy również odzwierciedlają środowisko, wybrane spośród gatunków endemicznych dla Cypru. Aby ułatwić konserwację, zastosowano automatyczny system nawadniania, a w trosce o zrównoważony rozwój podłoże wyłożono żwirem, aby ograniczyć straty wody w wyniku parowania.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 43328

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
621630 Dom 6 249 m² 2 350 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.