Cypr, Iskele

 • Powierzchnia 59 - 175
 • Piętra 4
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia II/2026
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

110 000 - 235 000 EUR

1 859 - 1 346 EUR / m²

Cypr, Iskele

Turquoise Residences

Turquoise Residences oferuje spokojne środowisko do życia, tworząc cenną okazję do inwestycji w relaksującej atmosferze Morza Śródziemnego. Zapewnia spokój i komfort dzięki swobodnym strefom ruchu zintegrowanym z ogrodem i specjalnie zaprojektowanym, relaksującym aranżacjom krajobrazu. Jeśli chcesz cieszyć się elitarnym życiem na wybrzeżu Morza Śródziemnego, możesz znaleźć ten spokój w Turquoise Residences.

Na terenie Turquoise Residences jest odkryty basen o powierzchni 1150 m2, kryty teren sportowy, park, prywatną ochronę terenu i nie tylko, obejmuje rezydencje o różnych rozmiarach z 1+1, 2+1, 3+1 i penthouse’ami zaprojektowanymi z myślą o różnych stylach życia. Apartamenty zawierają otwarte balkonami, widoki i luksusowe detale.

Na terenie Turquoise Residences są również między innymi:

-Kamery bezpieczeństa
-Telewizja satelitarna
-Centralny system klimatyzacji
-Pralnia
-Usługa portiera
-Otwarty parking

Nr oferty: 42608

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.