Hiszpania

 • Powierzchnia 290 - 290
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia III/2023
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 675 000 - 1 675 000 EUR

5 776 - 5 776 EUR / m²

Hiszpania

Villa z widokiem na morze w Moraira

Odkryj gotową do zamieszkania willę w Moraira w stylu Ibizy z przestronnymi pokojami i widokami na morze. Na parterze znajdziesz duży salon z kuchnią, tarasem przy basenie, dużą sypialnią i toaletą dla gości. Na piętrze są dwie sypialnie z balkonami. Taras przy basenie zawiera letnią kuchnię. Willa oferuje ogrzewanie podłogowe, klimatyzację, system solarny, miejsce parkingowe i ogród. To idealne miejsce do życia, zapewniające komfort i funkcjonalność przez cały rok.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 41201

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
495855 Dom 4 290 m² 1 675 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.