Cypr

 • Powierzchnia 209 - 209
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia II/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

779 000 - 779 000 EUR

3 736 - 3 736 EUR / m²

Cypr

Villas Majestic

Odkryj wyjątkową kolekcję ośmiu luksusowych willi z 3 sypialniami w malowniczej nadmorskiej miejscowości Pervolia. Każda posiadłość zachwyca nowoczesnymi udogodnieniami, prywatnym basenem, przestronnymi otwartymi przestrzeniami i ogrodem na dachu z miejscem do grillowania. 

Kompleks sąsiaduje z obszarem zielonym i w pobliżu sklepów, restauracji i kawiarni. Ponadto, urokliwe plaże Kiti znajdują się zaledwie kilka minut od nieruchomości.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 41135

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
606836 Dom 4 209 m² 779 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.