Cypr

 • Powierzchnia 282 - 282
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 980 000 - 1 980 000 EUR

7 033 - 7 033 EUR / m²

Cypr

Ville Apollo

Wille Apollo są uosobieniem luksusu nad brzegiem morza w Pafos na Cyprze. Położone nad brzegiem wody w środowisku, które nie ma sobie równych, te bogate domy odzwierciedlają wielkość i jakość, która jest synonimem Leptos Estates.

Zapewniając wymarzony styl życia, wille te charakteryzują się wyjątkową kompozycją designu i kreatywności, sąsiadując z mnóstwem udogodnień i usług i ciekawych miejsc, z zachwycającymi widokami na Morze Śródziemne i nie tylko. Centrum miasta Pafos znajduje się zaledwie kilka minut jazdy od projektu, podobnie jak szkoły prywatne i publiczne, punkty sprzedaży detalicznej i centra handlowe.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40718

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
500430 Dom 5 282 m² 1 980 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.