Cypr

 • Powierzchnia 127 - 127
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

795 000 - 795 000 EUR

6 260 - 6 260 EUR / m²

Cypr

Ville Georgiana

Wille te, zlokalizowane w Cap St George Area, na skraju półwyspu Akamas i zaledwie kilka minut od flagowego projektu Korantina Homes „Cap St. Georges Hotel & Resort”, to cenna kolekcja 6 rzadkich willi, z których każda posiada prywatny basen i bogaty ogród. Dostępne wille z 3 i 4 sypialniami zostaną zbudowane w bardzo wysokim standardzie przy użyciu wyłącznie wysokiej jakości materiałów.
Oryginalne plany pięter obejmują przestronne otwarte salony i jadalnie, w pełni wyposażone kuchnie, łazienki oraz ogromne okna sięgające od podłogi do sufitu, oferujące światło, spektakularne widoki i połączenie z naturalnym pięknem na zewnątrz. Wille oferują prywatny basen, a także kamienne patio i grill, idealne do spożywania posiłków na świeżym powietrzu lub stworzenia relaksującej letniej części wypoczynkowej. Jeśli chodzi o pływanie i opalanie, słynna Coral Bay, popularna plaża z krystalicznie czystymi wodami „niebieskiej flagi”, znajduje się w odległości krótkiej przejażdżki od rezydencji, podczas gdy obsługiwana plaża klubu Cap St.Georges Hotel & Resort znajduje się w odległości spaceru. Okolica oferuje przyszłym mieszkańcom niezliczone możliwości korzystania z lokalnej kultury, piaszczystych plaż, tętniącego życiem życia nocnego oraz restauracji z kuchnią międzynarodową i lokalną. Ponadto kompleks znajduje się obok wszystkich udogodnień, takich jak klinika medyczna, supermarket i prywatne szkoły.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 39947

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
765902 Dom 4 127 m² 795 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.