Grecja

 • Powierzchnia 156 - 156
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia III/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 550 000 - 1 550 000 EUR

9 936 - 9 936 EUR / m²

Grecja

Ville Viglia

Ville te to wspaniały bajkowy projekt położony zaledwie rzut kamieniem od wspaniałej złotej piaszczystej plaży. Skrupulatnie wykonany przez nasz zespół doświadczonych architektów, każdy kamienny dom w ramach tej inwestycji emanuje bogactwem i komfortem, oferując luksusowy styl życia. Jeśli marzysz o posiadaniu pałacu przy plaży, te kreteńskie nieruchomości nad morzem są dostosowane do spełnienia tego pragnienia.

Jedną z wyróżniających się cech tych nieruchomości są rozległe działki tuż przy dziewiczej plaży. Położone w zacisznej okolicy wille zapewniają ekskluzywny wypoczynek, a jednocześnie są dogodnie zlokalizowane zaledwie 300 metrów od tętniącej życiem przystani Kastelli. Co więcej, na dachu znajduje się wspaniały ogród, w którym można wygrzewać się w blasku Morza Egejskiego, z jego hipnotyzującymi lazurowymi wodami rozciągającymi się przed tobą. Zanurz się w spokojnej atmosferze, a rytmiczne dźwięki fal przeniosą Cię w stan czystej błogości.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40628

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
704289 Dom 4 156 m² 1 550 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.