Hiszpania

 • Powierzchnia 921 - 921
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia IV/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

7 200 000 - 7 200 000 EUR

7 818 - 7 818 EUR / m²

Hiszpania

Willa Golden Mile

Ten projekt jest wyjątkowy!
Wille zlokalizowane są na Golden Mile w Marbelli. 
Dodatkowo w top lokalizacji – spacerem do 5* luksusowego Puente Romano Hotel & Resort.
Mieszkańcy będą mieli dostęp do przejścia podziemnego prowadzącego bezpośrednio na plażę i nadmorskiej promenady oddalonej zaledwie 3 minuty spacerem.

Z przyjemnością informujemy, że dwie z tych spektakularnych nieruchomości wróciły na rynek i oferujemy Państwu przywilej posiadania jednej z tych bardzo pożądanych willi, które są teraz ponownie dostępne.

Wyjątkowe nieruchomości charakteryzują się eleganckimi, czystymi liniami. Willa zbudowana na 4 poziomach, w tym piwnica i taras na dachu. Posiadają 4 sypialnie, basen i kino plenerowe na każdym tarasie na dachu. Możliwość dostosowania piwnicy zapewnia dużo miejsca na domową siłownię, spa, sypialnię lub studio.

Wille będą w pełni ogrodzone pięknymi ogrodami, którego centrum będzie stanowił wspólny duży basen.

Pow.domu 300 m2
Pow. tarasów 230 m2
Pow. ogrodu 92 m2
Piwnica 75 m2
Parking 65 m2

Planowane oddanie projektu październik-listopad 2023.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 37634

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
390059 Dom 5 921 m² 7 200 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.