Francja, Villefranche-sur-Mer

 • Powierzchnia 111 - 111
 • Data zakończenia I/2020
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

2 200 000 - 2 200 000 EUR

19 820 - 19 820 EUR / m²

Francja, Villefranche-sur-Mer

Wyjątkowy apartament w Villefranche-sur-Mer

Piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 111 m², położone w budynku z windą w Villefranche-sur-Mer. Składa się z trzech sypialni i wyposażonej kuchni. Dodatkowe atuty: balkon, duży taras oraz prywatne miejsce parkingowe i dostęp do basenu w rezydencji, tuż przy plaży. Apartament ma do zaoferowania zapierający dech w piersiach widok na zatokę Villefranche-sur-Mer.

Zalety lokalizacji:

– blisko transportu publicznego (autobusy i stacja Villefranche-sur-Mer),
– bliskość udogodnień: szkoły, kina, restauracje, porty jachtowe, korty tenisowe, sklepy, piekarnie, rzeźnik, sklepy spożywcze oraz rybne,
– szybki dostęp do autostrad A8 i A500 oraz lotniska Nice-Côte-d’Azur w odległości 10 km,
– Morze Śródziemne 296 m, Monako 8 km, Włochy 25 km.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 43433

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
516908 Dom 4 111 m² 2 200 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.