Lisboa, Arroios, Arroios

 • Powierzchnia 74
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

599 000 EUR

8 095 EUR / m²

Lisboa, Arroios, Arroios

Apartment Lisboa Arroios

Apartament z 2 sypialniami, 88 m2 (powierzchnia brutto), z balkonem, w inwestycji Scenic położonej w Campo Santana w Lizbonie. Apartament wyróżnia się jakością materiałów i wykończeń. Posiada w pełni wyposażoną kuchnię, salon o powierzchni 26 m2 z wyjściem na balkon o powierzchni 11 m2, dwie sypialnie i dwie łazienki. Pomieszczenie gospodarcze. Na terenie osiedla znajduje się siłownia do użytku mieszkańców. Mieszkanie jest obecnie wynajęte do końca czerwca 2023 r. Obszar Campo Santana ma świetne połączenia komunikacyjne, szeroki wybór sklepów i usług. Apartament znajduje się w odległości 3-minutowego spaceru od Instituto Superior Técnico, szpitala Dona Estefânia i 10 minut od Avenida da Liberdade, Marquês de Pombal i Uniwersytetu Autonomicznego w Lizbonie. Odległość od lotniska Humberto Delgado w Lizbonie wynosi 16 minut jazdy samochodem.

Dodatkowe dane
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Winda

Nr oferty: 71684

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.