Lisboa, Arroios, Arroios

 • Powierzchnia 55
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

565 000 EUR

10 273 EUR / m²

Lisboa, Arroios, Arroios

Apartment Lisboa Arroios

Apartament z 1 sypialnią, nowy, o powierzchni 55 m2 (powierzchnia użytkowa brutto), w inwestycji Rocio Salema Courtyard, przy Praça do Rossio, Lizbona. Rocio Salema Courtyard, budynek składający się z 36 apartamentów typu studio, 1-bedroom, 1-bedroom duplex i 2-bedroom duplex, znajduje się obok jednego z najbardziej kultowych placów w Lizbonie, Praça do Rossio.Ten zakątek Lizbony, który zachwyca ludzi z całego świata, reprezentuje w doskonały sposób skrzyżowanie dziedzictwa i nowoczesności, co skutkuje malowniczą i przyjazną przestrzenią w centrum zgiełku miasta. Pomimo bycia zrehabilitowanym budynkiem, Dziedziniec Rocio Salema zachował swoją typową lizbońską strukturę i oryginalne trzy kondygnacje, z widokiem na rzekę. Rocio jest idealnym adresem dla osób chcących mieszkać lub inwestować w jednym z najbardziej tętniących życiem miast ze względu na stały wzrost turystyki. The Rocio Salema Courtyard kwalifikuje się do Złotej Wizy z gwarantowaną stopą zwrotu przez pierwsze 5 lat działalności.Rozwój jest w pobliżu ważnych zabytków metropolii, takich jak posąg D. Pedro IV, Teatro D. Maria II i Coliseu dos Recreios. Obok Praça do Rossio, budynek ma uprzywilejowaną lokalizację pod względem komunikacyjnym, w niewielkiej odległości od metra, autobusu i stacji kolejowej Rossio. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy chcą być tam, gdzie dzieje się akcja, a jednocześnie mieć luksusowe schronienie, które można nazwać domem.

Dodatkowe dane
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Winda

Nr oferty: 71108

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.