Lisboa, Lisboa, Estrela

 • Powierzchnia 110
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

918 000 EUR

8 375 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Estrela

Apartment Lisboa Estrela

Z balkonu roztacza się wspaniały widok na rzekę Tag i park Monsanto.
Estrela 55 znajduje się w pobliżu zabytków Lizbony i najlepszych lokali gastronomicznych w mieście. Panoramiczne widoki i modna atmosfera okolicy łączą się z faktem, że jest blisko do wszystkiego: Śródmieścia, obszaru nadrzecznego, typowych dzielnic, w których narodziło się fado i alei korporacyjnych, które stanowią epicentrum kluczowych operacji biznesowych.

Tutaj miasto łączy się i daje przywilej doświadczania starożytnej Lizbony, fado i tradycyjnego jedzenia, a także nowej atmosfery miasta z miejscami coworkingowymi i kosmopolitycznym środowiskiem.

Estrela 55 to znacznie więcej niż tylko dobrze położony kompleks apartamentów.
Każda jednostka łączy w sobie komfort i funkcjonalność, z myślą o codziennych potrzebach i dobrym samopoczuciu.

Starannie dobrane materiały i wyposażenie są odzwierciedleniem produktu premium, jakim jest Estrela 55. 10 wspaniałych apartamentów, między T2, T3 i T4. Fasady zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować to, co najlepsze w Lizbonie: światło. W związku z tym priorytetem była równowaga między wnętrzami i zewnętrzami w budynku położonym w mieście, w którym słońce świeci przez ponad 270 dni w roku.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF26693

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.