Hiszpania, Communidad Valencia, Alicante

 • Apartament Na sprzedaż

212 000 EUR

Hiszpania, Communidad Valencia, Alicante

Apartament 1 sypialnia na sprzedaż Alicante - Aster Residencial

Aster Residencial znajduje się w pobliżu trzech miast: Villajoyosa, Benidorm i Alicante.

Aster Residencial to prywatny kompleks mieszkaniowy składający się z szeregowców z prywatnymi ogrodami, apartamentów i dwupoziomowych penthousów z 1, 2 i 3 sypialniami.

Zaledwie 100 metrów od morza, niezwykle przestronne wnętrza, wypełnione naturalnym światłem to idealne miejsce na relaks i podziwianie widoków z dużych tarasów zaprojektowanych z myślą o zachowaniu prywatności. Inwestycja jest zlokalizowana w naturalnym otoczeniu Morza Śródziemnomorskiego.

W przestrzeni wspólnej znajdują się liczne ogrody, rekreacyjny ośrodek wodny z odkrytymi basenami, jacuzzi i spa, siłownia oraz plac zabaw dla dzieci.

Nr oferty: alican

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Sylwia Wichniewicz

Real Estate Advisor | Alicante

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.