Real Estate Advisor | Alicante

Sylwia Wichniewicz

sylwia.wichniewicz@piclub.pl

Sylwia

Opis

Niezależny ekspert działający na rynku nieruchomości w Hiszpanii. Specjalizuje się w południowo – wschodnim wybrzeżu Hiszpanii: Walencja, Alicante, Almeria. Doradza, wyszukuje nieruchomości, pomaga kompleksowo na każdym etapie transakcji i pokazuje prawdziwą Hiszpanię.

Priorytetem dla Sylwii jest zawsze dobro kupującego oraz obsługa na najwyższym poziomie. Od ponad 4 lat mieszka na stałe w Hiszpanii. Już jako nastolatka pasjonowała się kulturą hiszpańską. Miłośniczka hiszpańskiej kuchni i certyfikowana znawczyni wina z praktyką w restauracjach nagrodzonych gwiazdkami Michelin.

Oferty zagraniczne

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.