Hiszpania, Communidad Valencia, Alicante

 • Apartament Na sprzedaż

950 000 EUR

Hiszpania, Communidad Valencia, Alicante

Arena Residencial - Apartamenty w Alicante na sprzedaż

Arena Residencial to dwanaście ekskluzywnych nieruchomości wszystkie z widokiem na morze, położone w naturalnym otoczeniu na wybrzeżu Costa Blanca, odległości spaceru od plaży. Inwestycja znajduje się w pobliżu trzech miast: Villajoyosa, Benidorm i Alicante.

Niepowtarzalna inwestycja wyposażona w wysokiej jakości materiały i zaprojektowana dla najbardziej wymagających. Położony w naturalnym otoczeniu na wybrzeżu Costa Blanca, w odległości spaceru od plaży. Niezwykle przestronne, pełne naturalnego światła wnętrza ucieszą wszystkich miłośników słońca i Morza Śródziemnego. Projekt jest wyposażony we wszystkie udogodnienia przy zachowaniu naturalnego środowiska.

Bez wątpienia w Arena Residencial można w pełni cieszyć się wymarzonym życiem. Wszystkie apartamenty posiadają prywatny basen, a niektóre z nich także prywatny ogród.

Penthouse’y dodatkowo mają solarium.

Spośród dwunastu zostały tylko dwa apartamenty i jeden penthouse z 3 sypialniami w cenie 840 000 euro, 895 000 euro oraz 950 000 euro.

Nr oferty: Alican

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Sylwia Wichniewicz

Real Estate Advisor | Alicante

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.