Sprzedane

Warszawa, Śródmieście, Bagno

 • Powierzchnia 55
 • Piętro 7 / 13
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2009
 • Apartament Na sprzedaż

1 390 000 PLN

25 273 PLN / m²

Warszawa, Śródmieście, Bagno

KOMFORTOWY APARTAMENT W SERCU STOLICY

KOMFORTOWY APARTAMENT W SERCU STOLICY,  (Plac Grzybowski) 

Prestiżowy budynek | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard wykończenia 

APARTAMENT

Mieszkanie o powierzchni 55m2 znajduje się na siódmym piętrze prestiżowego budynku Atelier Residence, jest jasne i przyjemne, zaprojektowane z dużą uwagą szczegółów oraz detalu zagospodarowania przestrzeni. Składa się z kuchni, otwartej na część dzienną, sypialni, dużej garderoby oraz łazienki. Obszerne okna apartamentu powodują, że wnętrze jest świetliste i przestronne. 

LOKALIZACJA 
Fantastyczna lokalizacja w centrum miasta, przestronne, dobrze zaprojektowane wnętrze, bliskość Parku Saskiego oraz Placu Grzybowskiego, to główne atuty tego apartamentu.

ZAPRASZAM  
Dodatkowe dane
 • Winda: Tak

Nr oferty: 567325

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.