Lisboa, Lisboa, Estrela

 • Powierzchnia 364
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

4 540 000 EUR

12 473 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Estrela

Apartment Lisboa Estrela

AC27
EKSKLUZYWNOŚĆ W CENTRUM LIZBONY
W wyniku renowacji budynku z 1980 roku, AC27 jest uosobieniem luksusu i ekskluzywności. Dlatego składa się tylko z 5 apartamentów z nowoczesnymi detalami, eleganckim wystrojem i najwyższej jakości wykończeniami, w których komfort, przestronność i naturalne światło to tylko niektóre z atrakcji. Tutaj nie ma identycznych domów, ponieważ każdy z nich ma inne cechy, aby idealnie służyć swojemu właścicielowi i zapewnić niezapomniane dni.
WYJĄTKOWE UDOGODNIENIA
Z apartamentami z czterema sypialniami o powierzchni od 315 do 363 m2 i przestronnymi tarasami o powierzchni od 52 do 312 m2, AC27 oferuje pomieszczenia i udogodnienia, których raczej nie można znaleźć w nieruchomościach w centrum Lizbony, takie jak piwniczka na wino i pralnia, obecne we wszystkich jednostkach.
Na pierwszym piętrze znajduje się prywatny basen. Na 5. piętrze znajduje się penthouse z trzema przestrzeniami zewnętrznymi, w tym tarasem z basenem i wspaniałym widokiem na Lizbonę.
Każdy apartament posiada również w pełni wyposażoną kuchnię, eleganckie szafy i dwa duże miejsca parkingowe.
DOSKONAŁA LOKALIZACJA
AC27 znajduje się przy Álvares Cabral Avenue, w parafiach Campo de Ourique i Estrela, graniczących od północy z Largo do Rato i od południa z Jardim da Estrela, co zapewnia ciszę i spokój. Jest to uprzywilejowana lokalizacja geograficzna i jedna z najlepszych dzielnic mieszkaniowych Lizbony.
Zaledwie 4 minuty spacerem od Marquês de Pombal, osiedle znajduje się bardzo blisko najbardziej centralnych punktów Lizbony, takich jak Príncipe Real, Avenida da Liberdade, Chiado, Baixa i Praça do Comércio, gdzie tradycja, historia i nowoczesne życie doskonale się łączą. Tutaj współistnieje nieskończona oferta handlowa, restauracje, kultura, zabytki, krajobrazy i niektóre z głównych atrakcji miasta.
Jest również strategicznie zlokalizowany w pobliżu głównych krajowych dróg dojazdowych, takich jak A2 do Algarve i Margem Sul lub A1 na północ kraju, a także głównych sieci drogowych obszaru Wielkiej Lizbony, takich jak A5 do Cascais.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF30444

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.