Lisboa, Marvila, Marvila

 • Powierzchnia 91
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

665 000 EUR

7 308 EUR / m²

Lisboa, Marvila, Marvila

Apartment Lisboa Marvila

Apartament z 2 sypialniami o powierzchni 91 m2, zupełnie nowy, z 2 miejscami parkingowymi i balkonem o powierzchni 2 m2, w nowej inwestycji Urban Prata Riverside Village, w Braço de Prata, pomiędzy historyczną dzielnicą Alfama – miejscem narodzin miasta – a Parque das Nações – jedną z dzielnic biznesowych i handlowych miasta. Ten innowacyjny i nowoczesny projekt obejmuje najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, do którego starannie dobrano wszystkie materiały i wykończenia. W budynku znajdują się tereny zielone z kilkoma miejscami do wypoczynku i robienia zakupów, place zabaw dla dzieci oraz ścieżka rowerowa.

Dodatkowe dane
 • Lotnisko w pobliżu
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Szpital w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: 56217

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.