Lisboa, Lisboa, Marvila

 • Powierzchnia 142
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

870 000 EUR

6 115 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Marvila

Apartment Lisboa Marvila

NOWA KONCEPCJA MIESZKANIA, GOTOWA NA NASTĘPNĄ GENERACJĘ Zlokalizowana w Marvili, Prateato jest inspirowana i zanurzona w pięknie starych magazynów i fabryk tego dawnego obszaru przemysłowego Lizbony, z romantycznym widokiem na rzekę Tag. Prateato wnosi nowe życie do Marvili. Wykorzystując kreatywność, sztukę i innowacje, które obecnie tam mieszkają, pozwala mieszkańcom cieszyć się nowoczesnymi technologiami domowymi i codziennie doświadczać inspirujących widoków na rzekę i nowy naturalny krajobraz. W ten sposób powstaje nowa koncepcja mieszkaniowa. Kluczowymi pojęciami są tu otwarte i przestronne przestrzenie, futurystyczny design, szlachetne materiały i trzeźwość.KREATYWNOŚĆ, KTÓRA INSPIRUJE DO ŻYCIAZłożona z 47 mieszkań inwestycja oferuje szeroki wachlarz możliwości typologicznych, które obejmują Loft i Loft Duplex, 1, 2 i 3 sypialnie – wszystkie również w dupleksie – a nawet Tetraplex z 3 i 5 sypialniami oraz powierzchnie od 45 m2 do 376 m2. Również ze względu na swoją wyjątkowość Prateato prezentuje koncepcje Green, Terrace, Villa, Hybrid i Classic, z których każda ma swoje własne cechy charakterystyczne, które je wyróżniają. Większość z nich posiada co najmniej jedno miejsce parkingowe i jedną komórkę lokatorską.Począwszy od koncepcji Classic, która prezentuje prawie wszystkie typologie, Green i Terrace, jak same nazwy wskazują, zawierają odpowiednio ogrody i tarasy. Hybryda i Willa to prawdziwe wille, o większej powierzchni, z miejscem parkingowym, ogrodem i tarasami, jednak w pierwszym przypadku są one podzielone na 4 piętra z prywatną windą, a w drugim na dwa piętra.MŁODA I DYNAMICZNA SPOŁECZNOŚĆOsadzona rzeką Tag, Marvila jest otoczona przez Parque das Nações, Olivais, Alvalade, Areeiro i Beato, jest szybko rozwijającą się i odnawiającą się parafią i jednym z najbardziej typowych obszarów wschodniej Lizbony. Różne fabryki i magazyny, które się tam znajdowały, zostały przekształcone w centra kulturalne, przestrzenie coworkingowe, sale widowiskowe i galerie sztuki. Dzięki temu Marvila to tętniąca życiem, dynamiczna, młoda i kreatywna dzielnica, w której powstało kilka nowych projektów, pełna restauracji, barów i modnych sklepów. Marvila znajduje się również w pobliżu kilku środków transportu, takich jak stacje Santa Apolónia i Oriente.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF25923

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.