Lisboa, Marvila, Marvila

 • Powierzchnia 195
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 230 000 EUR

6 308 EUR / m²

Lisboa, Marvila, Marvila

Apartment Lisboa Marvila

3+1 sypialnia tetraplex o powierzchni 194 m2, zupełnie nowy, z parkingiem w boksie o powierzchni 34 m2, tarasem o powierzchni 5 m2 i ogrodem o powierzchni 21 m2, w nowym budynku, położonym w obszarze, który jest wyraźnie rekultywowany, obok rzeki Tag, między Beato i Parque das Nações. Budynek Prateato, położony w starej przemysłowej części Lizbony, obecnie pełen kreatywności i innowacji, prezentuje wszystkie swoje oryginalne cechy przemysłowe, opierając się na wysokiej technologii i nowoczesności, ze spadzistymi dachami i dużymi rozpiętościami, otwartymi przestrzeniami i naturalnym światłem. Nowe życie rodzi się we wschodniej Lizbonie, gdzie w powietrzu unosi się zapach oceanu.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Apteka w pobliżu
 • Taras
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: 52166

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.