Lisboa, Marvila, Marvila

 • Powierzchnia 224
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

1 420 000 EUR

6 340 EUR / m²

Lisboa, Marvila, Marvila

Apartment Lisboa Marvila

Apartament z 4 sypialniami o powierzchni 224 m2, zupełnie nowy, z parkingiem, ogrodem o powierzchni 68 m2 i balkonem o powierzchni 7 m2, w nowym budynku, położonym w obszarze, który jest wyraźnie rekultywowany, obok rzeki Tag, pomiędzy Beato i Parque das Nações. Budynek Prateato, położony w starej, przemysłowej części Lizbony, obecnie pełen kreatywności i innowacji, posiada wszystkie swoje oryginalne cechy przemysłowe, opiera się na zaawansowanej technologii i nowoczesności, ma spadziste dachy i duże rozpiętości, otwarte przestrzenie i naturalne światło. Nowe życie rodzi się we wschodniej Lizbonie, gdzie w powietrzu unosi się zapach oceanu.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Apteka w pobliżu
 • Garaż

Nr oferty: 52142

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.