Lisboa, Lisboa, Parque das nações

 • Powierzchnia 244
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

2 900 000 EUR

11 883 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Parque das nações

Apartment Lisboa Parque das nações

Martinhal Residences to nowy rozwój miejskich apartamentów w Parque das Nações, Lizbona. Rozwój ten jest najnowszym z serii luksusowych doświadczeń rodzinnych przez nagradzaną Elegant Group, właścicieli luksusowych Martinhal Hotels & Resorts.The Martinhal Residences oferuje wiele atrakcyjnych opcji przeznaczonych dla wielopokoleniowego i rodzinnego doświadczenia. Ze współczesnym akcentem przez znanego na całym świecie portugalskiego architekta Eduardo Capinha Lopes, każdy apartament został zaprojektowany w szczegółach, aby zaoferować najlepszy komfort rodzinom.Ta inwestycja obejmuje apartamenty, które będą częścią luksusowej sieci hotelowej Martinhal Hotels & Resorts i zaoferuje gwarantowaną rentowność 3% przez okres 6 lat, z uprawnieniem do 14-dniowego okresu użytkowania przez mieszkanie w roku. Apartamenty te będą miały typologię T0 i T1. Będą one umeblowane i wyposażone w wysokiej jakości urządzenia.Martinhal Residences będzie miał również część mieszkalną, która może opcjonalnie skorzystać z usług hotelu, Service Apartments by Martinhal, takich jak kryty basen, klub dziecięcy, pralnia, między innymi.Apartamenty te będą miały typologię T1, T3 i T4, o powierzchni od 65 do 196 mkw, z fantastycznymi balkonami i wspaniałymi widokami na rzekę. Obejmuje on również wspaniały penthouse.

Nr oferty: PF26595

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.