Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 276
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

2 750 000 EUR

9 964 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

3 bedrooms Apartment for sale in Puerto Banús

Nieruchomość w pierwszej linii do morza o najwyższych walorach w Puerto Banús
Bardzo ekskluzywny kompleks położony na pierwszej linii w Puerto Banús, z zaledwie 13 apartamentami, 24-godzinną ochroną, basenem, siłownią, sauną, jacuzzi i salą konferencyjną. Społeczność ma dostęp do promenady i do plaży z ogrodów i innego bezpośredniego dostępu pieszego z głównego wejścia. Znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od centrum Marina of Puerto Banús, sklepów, restauracji i wszystkich rozrywek, które oferuje sam port.
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, dzięki czemu cały róg bloku, oferując wielką jasność we wszystkich swoich pomieszczeniach. Winda z kluczem bezpieczeństwa zapewnia dostęp z piwnicy, gdzie mamy garaże do drugiego piętra bloku. Zaraz po otwarciu drzwi miło zaskakuje nas jakość materiałów użytych do budowy. Duży hol ukazuje nam efektowny korytarz dystrybucyjny do sypialni, a po lewej stronie toaletę dla gości oraz salon z widokiem na morze. Przestronna kuchnia z urządzeniami Miele ma bezpośrednie wyjście na główny taras oraz okno na wewnętrzne patio. Apartament posiada indywidualną ciepłą / zimną klimatyzację w każdym pokoju, system automatyki domowej, alarm, kominek, system nagłośnienia sufitowego, ogrzewanie podłogowe, marmurowe podłogi z granicami

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4180444

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.