Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 270
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

2 900 000 EUR

10 741 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

3 bedrooms Apartment for sale in Puerto Banús

Ekskluzywny apartament 320m2 z 3 sypialniami, 3 łazienkami i toaletą, 15m od plaży w Puerto Banus, położony w prywatnym kompleksie składającym się tylko z 12 luksusowych nieruchomości. Ten wspaniały apartament jest zbudowany z doskonałej jakości materiałów (włoski marmur, stolarka technant, elektryczne okiennice, ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, kominek) itd. Ten piękny dom jest urządzony w stylu współczesnym, dostępny dla nowych właścicieli. 24-godzinna ochrona, basen z bezpośrednim dostępem do plaży w Puerto Banus.
260m2 wnętrza plus 70m2 taras, gdzie można cieszyć się dobrą pogodą w mieście i pięknym widokiem na morze. Siłownia, sauna, łaźnia turecka i bar, dostępne dla właścicieli. Cena obejmuje dwa miejsca parkingowe (jedno na dwa samochody) oraz schowek.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3503110

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.