Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 55
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

199 000 EUR

3 619 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

One bedroom Ground Floor Apartment for sale in Puerto Banús

Jest to atrakcyjny apartament w stylu loftu w atrakcyjnym porcie Cabopino. W dokumentacji ta nieruchomość jest nadal lokalna, a nie mieszkalna, a zmiana sposobu użytkowania musi zostać dokonana w ratuszu, jeśli chcesz z niej korzystać na wakacje lub mieszkać w niej itp. Ta nieruchomość ma dużo naturalnego światła i popołudniowego słońca z dużych okien wychodzących na zachód. Został zmodyfikowany wewnętrznie wiele lat temu z dodatkowym poziomem typu mezzanen. Uważamy, że nieruchomość przyniosłaby korzyści inwestorowi, który chciałby całkowicie odnowić nieruchomość, chociaż jest ona obecnie używana jako mieszkanie i po pewnym uporządkowaniu i malowaniu wyglądałaby znacznie lepiej. W dokumentach nieruchomość jest nadal oficjalnie lokalna, ale inni właściciele Cabopino z powodzeniem zmienili sposób użytkowania z lokalnego na apartament w tym samym kompleksie. Nieruchomość ma dwie sypialnie i dwie łazienki. Wygląda dobrze jako projekt inwestycyjny z interesującą ceną dla kompleksu portowego na pierwszej linii. Kompleks ma dwa ładne baseny i wspólny ogród oraz wspólny parking dla właścicieli.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4352116

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.