Sprzedane

Sopot, Dolny

 • Powierzchnia 54
 • Apartament Na sprzedaż

Sopot, Dolny

KAMERALNA BUTIKOWA INWESTYCJA W SERCU SOPOTU, NIEOPODAL SŁYNNEGO MOLO

CISZA I SPOKÓJ W TURYSTYCZNYM ZAKĄTKU // BLISKO DO MORZA // WYSOKI STANDARD // UNIKATOWA LOKALIZACJA // WYJĄTKOWY PROJEKT

SOPOT
to miasto o bogatej historii, z jednym z najbardziej charakterystycznych symboli Polski – molo. Ten pomost to wizytówka miasta i jednocześnie najdłuższy taki obiekt w Europie. Centrum kurortu to reprezentacyjny deptak przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Znajdują się tu głównie restauracje, kawiarnie, kluby, a także Scena Kameralna Teatru Wybrzeże i charakterystyczny, dzięki swej architekturze, Krzywy Domek. Spacerując po mieście w kierunku południowego zachodu dotrzemy do zalesionej części miasta, gdzie majestatycznie wznosi się słynna Opera Leśna. Dla jednych to najbardziej romantyczne miasto w Polsce, dla innych cel zdrowotnych podróży, a jeszcze inni odnajdują tu świetnie miejsce do relaksu i zabawy.

PROJEKT DEWELOPERSKI
Monte 27 to 17 zróżnicowanych powierzchniowo apartamentów zlokalizowanych od 1 do 3 piętra. Metraże apartamentów wahają się od 25 m2 do 79 m2, lokali usługowych zaś od 23 m2 do 147 m2.
Inwestycja wbudowana jest w tkankę miasta – ukryta jest pośród historycznych, urokliwych kamieniczek, dzięki czemu panuje tu spokój i cisza, a dopiero za rogiem słychać tętniący życiem deptak.
Renomowani architekci stworzyli projekt trafiający w potrzeby nie tylko rodzin z dziećmi, którzy chcą odpocząć w kurorcie, ale również inwestorom, którzy widzą potencjał biznesowy w nadmorskim miasteczku. Unikatowa lokalizacja zapewnia jednocześnie warunki wypoczynkowe oraz rozrywkowe.
Projekt charakteryzuje się elastycznością planów, które w przystępny sposób można dostosować do potrzeb – inwestorów czy rodzin.

MONTE 27 TO PEREŁKA NA SOPOCKIEJ MAPIE:
• Rewitalizacja otoczenia wokół inwestycji i stworzenie nowego pasażu dla mieszkańców i turystów w Sopocie;
• Unikatowa lokalizacja w istniejącej tkance miasta;
• Niska podaż nowych projektów premium z racji na zwartą zabudowę Sopotu
• Elastycznie zaprojektowane mieszkania do dalszego podziału;
• Kompaktowe mieszkania w poszukiwanych metrażach;
• Wysokiej jakości materiały, np. elewacja z płyt HPL;
• Elegancka, nowoczesna architektura;
• Atrakcyjne lokale usługowe w części parterowej;
• Komórki lokatorskie i miejsca postojowe

Sopot to miejsce niezwykłe. To tu styka się błękit nieba z głębią wody. Zachody słońca ścigają się z pięknem wschodów słońca. To tu turyści, koneserzy polskiego Bałtyku, miłośnicy klimatu spotykają się nie tylko latem. Sopot żyje całym rokiem. Miasto pełne kontrastów, które zaskakuje swoimi możliwościami. Swoje miejsce odnajdą tu pasjonaci kultury, odwiedzając muzea, teatry i uczestnicząc w różnego rodzaju festiwalach, które w Sopocie organizowane są z wielkim entuzjazmem. Sopot to również miasto biznesu, które ogromny nacisk stawia na rozwój. Jako jedno z mniejszych polskich kurortów wspiera nie tylko lokalny biznes, ale również ma wpływ na gospodarkę krajową. Sopot miasto marzeń – kameralne uliczki, klimat niosący spokój, ciszę, relaks…, ale kiedy trzeba Sopot żyje całym dniem i nocą… Kontrasty, które wspólnie budują miasto z możliwościami dla każdego.

Lokalizacja
Sopot Dolny

Sopot Dolny

Główna dzielnica Sopotu, w jej obrębie znajduje się najdłuższe molo w Europie o drewnianej konstrukcji. W pasie nadmorskim dzielnicy znajdują się hotele, domy wypoczynkowe i  pensjonaty. Osią dzielnicy jest deptak ul. Bohaterów Monte Cassino, którego przedłużenie stanowi najbardziej znany obiekt - wychodzące na wody Zatoki Gdańskiej drewniane molo.
Inwestycja: Monte Cassino 27

Monte Cassino 27

KAMERALNA BUTIKOWA INWESTYCJA W SERCU SOPOTU, NIEOPODAL SŁYNNEGO MOLO  CISZA I SPOKÓJ W TURYSTYCZNYM ZAKĄTKU // BLISKO DO MORZA // WYSOKI STANDARD // UNIKATOWA LOKALIZACJA // WYJĄTKOWY PROJEKT  SOPOTto miasto o bogatej historii, z jednym z najbardziej charakterystycznych symboli Polski – molo. Ten pomost to wizytówka miasta i jednocześnie najdłuższy…

Nr oferty: 427322

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.