Altea, Altea, C. Peñas Rojas,

 • Powierzchnia 267
 • Powierzchnia działki 400
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 2022
 • Dom Na sprzedaż

1 102 500 EUR

4 127 EUR / m²

Altea, Altea, C. Peñas Rojas,

Nowoczesna willa z widokiem na morze

Willa gotowa do wprowadzenia już w październiku 2022!

Wypełniona światłem willa z dużymi przestrzeniami wewnętrznymi, unikalną architekturą i naturalnym środowiskiem z panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne i panoramę Benidormu.

Willa posiada 5 sypialni, 6 łazienek, salon otwarty na kuchnię i jadalnię, przestronny taras (97,07 m2), basen, przestrzeń do grillowania, garaż i windę.

Znajduje się 10 km od Benidormu i tylko 50 km od lotniska w Alicante i 100 km od lotniska w Walencji. Malownicze nadmorskie miasto Altea zapewnia wszystkie usługi i rozrywkę dużego miasta, a lokalizacja willi zapewnia pełną intymność i spokój.

Nr oferty: 161739

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

agent-nieruchomosci-magdalena-czechowska

Magdalena Czechowska

International Cooperation Specialist

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.