Cascais, Cascais E Estoril, Cascais

 • Powierzchnia 960
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2023
 • Dom Na sprzedaż

4 900 000 EUR

5 105 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Cascais

Villa Cascais

Kondominium MC581 wyróżnia się swoją architekturą i jakością doskonałości. Wymarzona lokalizacja, w samym sercu Cascais. Jest to niewątpliwie wyjątkowa, ekskluzywna i doskonała inwestycja dla tych, którzy chcą mieszkać wygodnie nad morzem w sercu Cascais.Inwestycja składa się z 6 willi jednorodzinnych, typu T4 +1, o wysokiej jakości wykończenia, z widokiem na morze i we wszystkich z nich będzie można cieszyć się ogrodem, basenem, garażem i niezależnym dostępem.Cascais to portugalska wioska znana z zatoki plaż, handlu i kosmopolityzmu. Uważana za najbardziej wyrafinowane miejsce w regionie Lizbony, dominują tu pałace i wyrafinowana elegancja wszystkich budynków. Z morzem u stóp, Cascais może pochwalić się 7 polami golfowymi, kasynem, mariną i licznymi obiektami rekreacyjnymi. 30 minut od Lizbony i międzynarodowego lotniska.Porta da Frente Christies to firma działająca na rynku nieruchomości od ponad dwóch dekad, koncentrująca się na najlepszych nieruchomościach i projektach, zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies International Real Estate do reprezentowania Portugalii, w rejonach Lizbony, Cascais, Oeiras i Alentejo. Główną misją Porta da Frente Christies jest zapewnienie doskonałej obsługi wszystkim naszym klientom.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: PF27242

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.