Cascais, Cascais E Estoril, Cascais

 • Powierzchnia 190
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2001
 • Dom Na sprzedaż

720 000 EUR

3 790 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Cascais

Villa Cascais

Willa z 3 sypialniami, położona w zamkniętym kondominium z basenem, w Cascais, o uprzywilejowanej lokalizacji w centralnej części i z doskonałym dostępem. Z prywatną powierzchnią brutto 190 m2, willa składa się z czterech pięter, które są rozmieszczone w następujący sposób:Parter:- salon i jadalnia z kominkiem- obszerna kuchnia z jadalnią i bezpośrednim dostępem do tarasu, który prowadzi na zewnątrz- łazienka socjalnaPierwsze piętro: – sypialnia, która została przekształcona w biuro- apartament wspierany przez pełną prywatną łazienkę- apartament główny z szafą i wspierany przez pełną prywatną łazienkęDrugie piętro:- taras z miejscem do grillowania -1 piętro:- hall- sypialnia- łazienka z brodzikiem- miejsce do przechowywania- garaż z miejscem parkingowym dla jednego samochoduTa willa jest wyposażona w centralne ogrzewanie.Jest to świetna okazja dla tych, którzy chcą mieszkać w Cascais, blisko lokalnych firm, usług i z fantastycznym dostępem: Autostrada A5 (Cascais-Lizbona), A16 (Cascais-Sintra) i Marginal (Cascais-Lizbona).

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: PF24206

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.