Porto, Cedofeita, Santo Ildefonso, Sé, Miragaia, São Nicolau E Vitória, Cedofeita, santo ildefonso, sé, miragaia, são nicolau e vitória

 • Powierzchnia 227
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

650 000 EUR

2 864 EUR / m²

Porto, Cedofeita, Santo Ildefonso, Sé, Miragaia, São Nicolau E Vitória, Cedofeita, santo ildefonso, sé, miragaia, são nicolau e vitória

Villa Porto Cedofeita, santo ildefonso, sé, miragaia, são nicolau e vitória

Willa z 4 sypialniami, 251 m2 (powierzchnia brutto konstrukcji), balkon, tarasy i ogród 108 m2, położony na działce o powierzchni 176 m2, w Rua de Faria Guimarães, z drugim wejściem przez Travessa da Senhora da Conceição, Porto. Z doskonałą ekspozycją słoneczną, skierowaną na wschód-zachód, z sypialniami na wschodzie i pokojami oraz kuchnią na zachodzie. Wyjątkowa i uprzywilejowana lokalizacja, zgodna z nazwą ulicy, przy której się znajduje, w dzielnicy URA, po całkowitej renowacji, z zachowaniem oryginalnej fasady i dachu budynku. Kompleksowa renowacja nieruchomości objęła całą infrastrukturę elektryczną, komunikacyjną, grzewczą, wentylacyjną i wyciągową, wodną i kanalizacyjną. Willa składa się z czterech kondygnacji: dolnej, parteru, pierwszego piętra i wciętego drugiego piętra. Na niższym piętrze znajduje się duży salon z rekuperatorem ciepła z około 70 mkw z dostępem do zewnętrznej zadaszonej powierzchni z łazienką i pomieszczeniem gospodarczym z każdej strony, plus 108 mkw ogród. Na końcu ogrodu, po pokonaniu kilku schodów, znajdują się duże żelazne drzwi prowadzące do Travessa da Sra. da Conceição. Na parterze znajduje się hol wejściowy, apartament, łazienka, w pełni wyposażona kuchnia i pralnia. Jadalnia i balkon ze schodami umożliwiającymi dostęp do ogrodu. Na pierwszym piętrze znajduje się hol sypialny, dwa duże apartamenty, jeden od strony wschodniej, drugi od zachodniej, z widokiem na ogród. Jeden z apartamentów ma także pomieszczenie do przechowywania. Na drugim piętrze (wcięcie) znajduje się hol z szafami. Apartament posiada więcej szaf i dwa duże okna z widokiem na ogród. Infrastruktura domu umożliwia korzystanie z windy (platformy windowej) z ogrodu na pierwsze piętro. W całym domu jest system nagłośnienia, preinstalacja alarmu, klimatyzacja, pompa ciepła na 300 litrów, rekuperator ciepła z piecem ekologicznym, preinstalacja na gaz ziemny. Istnieje również możliwość zrobienia garażu z wejściem przez Travessa da Sra. da Conceição. 100 m pieszo od stacji metra Faria Guimarães. 7 minut od placu Marquês de Pombal, Rua da Constituição, Parku Constituição/Starego Stadionu Constituição, Szpitala Santa Maria i dróg dojazdowych do Via de Cintura Interna, – A20 i IC23. 10 minut od Szkoły Zdrowia Santa Maria, Szkoły Wyższej Paula Frassinetti, Grande Colégio Universal, Colégio de Nossa Senhora da Paz, Externato Ribadouro i kilku szkół publicznych. 20 minut od lotniska Francisco Sá Carneiro i 2 i pół godziny od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Szpital w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Taras

Nr oferty: 57235

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.