Sprzedane

Mokotów, Sadyba, Cypriana Godebskiego

 • Powierzchnia 750
 • Powierzchnia działki 814
 • Sypialnie 7
 • Pokoje 10
 • Rok budowy 1930
 • Dom Na sprzedaż

4 850 000 PLN

6 467 PLN / m²

Mokotów, Sadyba, Cypriana Godebskiego

PRZEDWOJENNA WILLA NA STAREJ SADYBIE

PRZEDWOJENNA WILLA W SERCU MALOWNICZEJ SADYBY

SPRZEDAŻ Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ PROJEKTU WOJCIECHA MUSIAŁA – ABSOLUTNIE ZJAWISKOWA OFERTA

CECHY
Projektowana rezydencja posiada wszystkie najbardziej pożądane cechy tego typu domów:
– salon ok 100m2
– możliwość nawet 7-miu sypialni
– garaż na kilka samochodów
– południowo-zachodni ogród
– dobre sąsiedztwo
– cicha uliczka
– możliwość zainstalowania windy
– brudna kuchnia
– mieszkanie dla pomocy domowej

Pozwolenie na budowę wydane w marcu 2021 roku na podstawie projektu i załączonych wizualizacji. Po szczegóły zapraszam do kontaktu.

LOKALIZACJA

Willa położona jest w sercu Starej Sadyby. Miejsce wyjątkowe zarówno pod względem lokalizacji, bliskości do centrum miasta, jak i kameralności, ciszy, spokoju okolicznego sąsiedztwa. Doskonała komunikacja ze ścisłym centrum i południem Warszawy, w szczególności pieszy dystans do centrum handlowego, 5 min do szkoły francuskiej i brytyjskiej oraz 10 min do szkoły niemieckiej.

UKŁAD POMIESZCZEŃ
Przykładowy układ prezentują plany zawarte w ofercie, ale można go dowolnie dostosowywać do indywidualnych potrzeb, z uwagi na bardzo rozłożyste kondygnacje:
– Parter 151 m2
– Piętro 150 m2
– Poddasze 130 m2
– Piwnica 168m2

Z uwagi na lokalizację i architekturę z lat 30-tych można z pewnością powiedzieć, że nieruchomość stanowi bezpieczną inwestycję kapitału.

Dodatkowe dane
 • Piwnica: 1
 • Garaż: 1
 • Ogród: 1
Lokalizacja

Sadyba

Sadyba to osiedle zlokalizowane w południowej części Mokotowa. Jedną z granic jest naturalny zbiornik wodny Jeziorko Czerniakowskie, które wraz z zielenią dookoła stanowi Rezerwat Przyrody. To niezwykłe miejsce na spacery, urządzanie pikników, a nawet kąpiele w jeziorze. Nazwa osiedla „Sadyba” wywodzi się z założonej w 1923 r. Oficerskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Sadyba”, która budowała domy dla wysoko postawionych oficerów. Kameralna uliczki znane są ze szlaków latarni gazowych i pięknych willi budowanych z rozmachem.

Nr oferty: 495615

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Edyta Balcerak

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.