Andalusia, Málaga, Los flamingos

 • Powierzchnia 650
 • Powierzchnia działki 1 295
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 200 000 EUR

4 924 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Los flamingos

5 bedrooms Villa for sale in Los Flamingos

Wolnostojąca willa, Los Flamingos, Costa del Sol.
5 sypialni, 6 łazienek, zabudowa 650 m², taras 250 m², ogród/działka 1295 m².
Ustawienie : Frontline Golf, Close to Golf, Close to Sea, Close to Town, Close to Schools, Urbanisation.
Orientacja : południowy wschód, południe.
Stan : Doskonały, Niedawno odnowiony, Niedawno odnowiony.
Basen : prywatny.
Kontrola parametrów klimatycznych : klimatyzacja, kominek, ogrzewanie U/F, łazienki U/F/H.
Widoki: morze, góry, panorama, ogród, basen.
Cechy : Zadaszony taras, Wyposażone szafy, Prywatny taras, Solarium, Telewizja satelitarna, ADSL / WIFI, Pokój gier, Apartament dla gości, Przechowalnia, Pomieszczenie gospodarcze, Łazienka, Przystosowanie dla osób niepełnosprawnych, Marmurowa podłoga, Jacuzzi, Grill, Podwójne szyby, Domotyka, Restauracja na miejscu, Zakwaterowanie personelu, Światłowód.
Meble: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny, krajobrazowy, łatwy w utrzymaniu.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą, elektryczne żaluzje, telefon, system alarmowy, 24-godzinna ochrona, sejf.
Parking: podziemny, garaż, więcej niż jeden, prywatny.
Media : Prąd, woda pitna.
Kategoria: Okazje, Golf, Domy wakacyjne, Inwestycje, Luksusowe, Redukcja, Odsprzedaż, Współczesne.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3184423

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.