Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Powierzchnia 380
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 000 000 EUR

7 895 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

5 bedrooms Townhouse for sale in Sierra Blanca

Townhouse, o powierzchni zabudowy 750m2, rozmieszczony w 4 sypialniach, 4 łazienkach, w pełni wyposażona kuchnia, salon – jadalnia z kominkiem, duże tarasy (jeden dach) i ganki.
System domotyki dla oświetlenia i alarmu, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, wideodomofon, wanny z hydromasażem, umywalki obudowane marmurem, szafy wnękowe, winda i wiele innych. Cena obejmuje 2 miejsca parkingowe w garażu i pomieszczenie gospodarcze.
Ekskluzywny kompleks mieszkalny w prestiżowej okolicy Sierra Blanca oferuje Spa, saunę, łaźnię turecką, baseny, siłownię i 24-godzinną ochronę.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4135906

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.