Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Powierzchnia 300
 • Pokoje 3
 • Dom Na wynajem

5 000 EUR / tyg.

17 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

3 bedrooms Townhouse for rent in Sierra Blanca

Wspaniała kamienica w luksusowej urbanizacji pierwszej jakości, z ciszą, którą musi mieć, i ze wszystkimi usługami obok. Dom składa się z trzech pokoi z trzema łazienkami, z których dwie są en suite. Dość przestronny salon na głównym piętrze z otwartą kuchnią, wszystko wyposażone w nowoczesne i wygodne meble, z wyjściem na główny taras. Dwie łazienki w sypialniach mają jacuzzi i prysznic, przestronne i jasne. Ponadto, posiada piwnicę z prywatnym parkingiem i pralnią. Urbanizacja jest modna, ponieważ jest to nowoczesna, cicha urbanizacja i w rozsądnych cenach. Posiada dwa baseny i tereny ogrodowe.
Trzeba to zobaczyć.
ODLEGŁOŚCI
Marbella: 7 minut
Estepona: 25 minut
Plaża: 9 minut

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4075510

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.