Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Powierzchnia 475
 • Powierzchnia działki 960
 • Pokoje 5
 • Dom Na wynajem

10 000 EUR / tyg.

22 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

5 bedrooms Villa for rent in Sierra Blanca

Wolnostojąca willa, Sierra Blanca, Costa del Sol.
5 sypialni, 5 łazienek, zabudowa 475 m 2;, taras 95 m 2;, ogród/działka 960 m 2;.
Ustawienie : Miejskie, Wiejskie, Przy plaży, Blisko do portu, Blisko do sklepów, Blisko do morza, Blisko do miasta, Blisko do szkół, Blisko do lasu.
Stan : dobry.
Basen : prywatny.
Kontrola parametrów klimatycznych : Klimatyzacja, gorąca klimatyzacja, zimna klimatyzacja, kominek.
Widoki: ogród, basen, dziedziniec, ulica.
Cechy : Zadaszony taras, Wbudowane szafy, Prywatny taras, Solarium, Apartament gościnny, Przechowalnia, Pomieszczenie gospodarcze, Łazienka, Marmurowa podłoga, Jacuzzi, Grill, Podwójne szyby, Zakwaterowanie personelu.
Umeblowanie: opcjonalne.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny.
Bezpieczeństwo: telefon wejściowy, system alarmowy, sejf.
Parking: garaż, więcej niż jeden.
Media : Prąd, woda pitna.
Kategoria: Okazje, Domy wakacyjne.

Nr oferty: R3444337

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.