Óbidos, Vau, Vau

 • Powierzchnia 206
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

550 000 EUR

2 670 EUR / m²

Óbidos, Vau, Vau

Villa Óbidos Vau

Willa z 3 sypialniami, o powierzchni 206 m2 brutto, położona na działce o powierzchni 1.030 m2 w zamkniętej społeczności Bom Sucesso Resort, w Óbidos. Jednopiętrowy dom we współczesnej architekturze według projektu architekta Nuno Graça Moura z 3 sypialniami, w tym jedną z łazienką, salonem z kominkiem i dostępem do zadaszonego tarasu z kominkiem zewnętrznym i dostępem do ogrodu willi. Jadalnia z kominkiem, kuchnia ze spiżarnią i pralnia. Willa jest skierowana na zachód, a położenie działki pozwala na podziwianie wspaniałych widoków na kurort. W projekcie przewidziano budowę prywatnego basenu. Centralne ogrzewanie.Bom Sucesso Resort to wyjątkowy projekt, z 160 hektarów podpisane przez 23 uznanych na całym świecie architektów, wśród nich, Pritzker Souto Moura i Siza Vieira. Wyróżnia się 18-dołkowym polem golfowym, zaprojektowanym przez Donalda Steela, oraz 5-gwiazdkowym hotelem, którego ukończenie zaplanowano na 2023 r. Akademia Golfa, SPA, siłownia, klub dla dzieci, opieka nad dziećmi, a nawet dom klubowy z restauracją i barem, pralnią, sklepem spożywczym i usługami zarządzania właścicielami. Ośrodek posiada cztery korty tenisowe, dwa korty do padla, boiska do piłki nożnej i paintballa, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla dzieci, salę imprez i lądowisko dla helikopterów. Ośrodek Bom Sucesso znajduje się 80 km od Lizbony i 14 minut od historycznej, średniowiecznej i zachowanej wioski Óbidos.

Dodatkowe dane
 • Ogród

Nr oferty: 62363

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.