Serpa, Vila Nova De São Bento E Vale De Vargo, Vila nova de são bento e vale de vargo

 • Powierzchnia 500
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

2 500 000 EUR

5 000 EUR / m²

Serpa, Vila Nova De São Bento E Vale De Vargo, Vila nova de são bento e vale de vargo

Villa Serpa Vila nova de são bento e vale de vargo

100 hektarów nieruchomości, dom, 550 mkw (powierzchnia brutto budowy), położony w Serpa, Beja, Alentejo. Willa posiada wysokiej jakości wykończenia i panoramiczne widoki. Trzy sypialnie z łazienkami o powierzchni między 37 mkw i 20 mkw, 38 mkw jadalnia i 80 mkw salon z kominkiem, biblioteka, wyposażona kuchnia, jadalnia, pralnia, spiżarnia i wiele miejsc do przechowywania. Garaż. W pobliżu Alqueva, Herdade da Boavista obejmuje montado z dębami korkowymi i dębami ostrolistnymi rozłożone na wzgórzach i dolinach, których orografia umożliwia zachowanie prywatności i widoczności na okolicę. Staw o powierzchni 1,5 metra kwadratowego ma pojemność 50 000 m3 wody, z której korzysta lokalna fauna, a zwłaszcza kilka żyjących tam gatunków ptaków. W pobliżu wejścia na teren posiadłości znajduje się zespół 10 chłodni do produkcji pastwisk hydroponicznych z silosem na nasiona i stacją uzdatniania wody. Duży wzrost liczby klientów zainteresowanych zakupem tego rodzaju paszy dla zwierząt pozwala na rentowne prowadzenie działalności na terenie nieruchomości. Hydroponiczna zielonka jest wysokiej jakości pokarmem, który może być stosowany dla różnych zwierząt i może zapobiegać zaburzeniom trawienia, ograniczać choroby i zwiększać płodność, dlatego też zapotrzebowanie na nią wzrasta z dnia na dzień. Na terenie posiadłości znajduje się również szopa, w której mieści się warsztat na narzędzia i maszyny rolnicze. Na schemacie rozbudowy obwodu nawadniania Alqueva zaznaczono lokalizację dwóch hydrantów na końcu posesji, które zostaną wybudowane w ciągu 2 lat. Herdade da Boavista znajduje się w odległości 20 minut jazdy samochodem od Serpa i Hiszpanii, 45 minut od Beja i dwie i pół godziny od Lizbony i Sewilli.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Apteka w pobliżu
 • Garaż

Nr oferty: 59801

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.