mazowieckie, Okrzeszyn, Konstancin-Jeziorna

 • Powierzchnia 16 872
 • Przeznaczenie Mieszkaniowo-usługowa
 • Działka Na sprzedaż

7 000 000 PLN

415 PLN / m²

mazowieckie, Okrzeszyn, Konstancin-Jeziorna

Rancho - magiczne miejsce na granicy Warszawy

MAGICZNE RANCHO Z FUNKCJONUJĄCYM BIZNESEM
 
Rancho | Stajnie | Azyl | Klimatyczny dom 

*****

Absolutnie fantastyczne miejsce na granicy Warszawy oraz Konstancina Jeziornej z obecnie funkcjonującą działalnością „Pony Club Okrzeszyn” – miejsce uznane i lubiane przez miłośników koni.

Dom połączony ze stajnią, ujeżdżalnia dla koni oraz domek stajennego są już zbudowane i stanowią integralną część nieruchomości.

To niespotykane miejsce stanowi sielankowy azyl od szybkiego życia w mieście jednocześnie pozwalając nie tracić z oczu widoku Pałacu Kultury.
Piękne, zielone łąki, urozmaicone ukształtowanie terenu, starodrzew i przejście duktem pod promenadą olszyn do magicznego domu właścicieli zachwyca i sprawia, że łapiemy inną, bardziej pozytywną energię.
W tym miejscu zakocha się każdy, kto docenia naturę!

DOM :

Klimatyczny dom, z dobrze zaprojektowaną częścią dzienną na parterze, werandą otoczoną drzewami, dwoma sypialniami i łazienkami na piętrze oraz pokojem do medytacji.

Całość obecnego wystroju podlega zasadom zen, a wszystko w stylu amerykańskiego country.

Link do filmu prezentującego nieruchomość
Serdecznie zapraszam na prezentację!
Dodatkowe dane
 • Ogrodzenie: siatka
 • Droga: utwardzona gruntowa
Wideo

Nr oferty: 967725

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Katarzyna Walędzik

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.