Spain, Andalusia, Málaga

 • Powierzchnia 5 367
 • Pomieszczenia 64
 • Komercja Na sprzedaż

9 500 000 EUR

1 771 EUR / m²

Spain, Andalusia, Málaga

64 bedrooms Commercial Property for sale in Málaga

Rezydencja Jarazmin definiuje nowy styl życia – to koncepcja mieszkania z usługami dla seniorów. Osoby, które doceniają zalety posiadania we własnym domu wszystkich usług, jakie mogą być potrzebne zarówno domowym hotelarzom, jak i osobom wymagającym opieki, przy jednoczesnym zapewnieniu kompleksowego poziomu komfortu oraz pełnej niezależności i prywatności. Jarazmin jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które są na takim etapie życia, że mogą się bezpiecznie zaangażować w życie i cieszyć się nim. Nie tracą czasu na rozwiązywanie problemów, które bezpośrednio wpływają na ich podstawowe potrzeby i wolą inwestować w działania, które przynoszą szczęście i komfort. Jarazmin jest nagrodą. Rezydencja Jarazmin została zaprojektowana tak, aby osoby starsze miały rozwiązane wszystkie swoje potrzeby. Oferuje przestronne apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają kuchnię z TV, telefon, łazienkę dla niepełnosprawnych, itp. te szczegóły, które nadal uważane za niezbędne w domu, są również w pokoju domów opieki Jarazmin Budynek został zaprojektowany przez ekspertów w rozwoju i realizacji projektów dekoracji w branży hotelarskiej i klinicznej, łącząc elegancję w projektowaniu komfortu i bezpieczeństwa dla swoich użytkowników. Tutaj Twoim jedynym zmartwieniem będzie intensywne korzystanie z życia. Pokoje z łazienkami: 64. Rozkład pomieszczeń: Salon, kuchnia, sypialnia dwuosobowa, łazienka przystosowana i taras. Minimalna wielkość apartamentów: 40 m2.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R1971018

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.