Warszawa, Mokotów, Królikarnia

Rezydencja na Górnym Mokotowie.

12 000 000 PLN
  • 410
  • 632
  • 4
  • 5
  • 2020
EKSKLUZYWNY DOM W PEŁNI, LUKSUSOWO WYPOSAŻONY, NAJLEPSZA CZĘŚĆ MOKOTOWA, DUŻA DZIAŁKA Dom położny jest w najbardziej prestiżowej części Starego Mokotowa, w zacisznej uliczce, w otoczeniu rezydencji. Jedyne takie miejsce na Mokotowie. Doskonała lokalizacja z pełnąinfrastrukturą: parkami, basenami, szkołami, przedszkolami, sklepami oraz pełną komunikacją miejską. Dom został całkowicie odnowiony w latach…
agent-nieruchomosci-grzegorz-wysok

Grzegorz Wysok

Z Warszawskim rynkiem nieruchomości związany od 2006 roku. Pracował zarówno dla małych jak i korporacyjnych biur obrotu nieruchomościami. Jego największą pasją są nieruchomości, jest encyklopedią wiedzy o rynku. Uwielbia nowe technologie, doskonale podąża za trendami. Wciąż się rozwija, bo skuteczność to dla niego klucz do sukcesu. Kocha pracę z klientem, prezentację nieruchomości i cały proces sprzedaży.

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.