Gdańsk, Jelitkowo, Jelitkowska

 • Data zakończenia I/2016
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Gdańsk, Jelitkowo, Jelitkowska

Sea Apartments

Sea Apartments to prestiżowa, kameralna i zupełnie niepowtarzalna inwestycja zlokalizowana przy samej plaży. 
To jedna z nielicznych inwestycji w Trójmieście, którą od pasa nadmorskiego oddziela jedynie deptak spacerowy.

Na ten prestiżowy kompleks apartamentów składa się pięć trzykondygnacyjnych budynków z obszernymi tarasami. Pozwalają one mieszkańcom cieszyć się przepięknym widokiem na Zatokę i zieleń. Dbałość o każdy detal wykończenia budynków oraz użycie materiałów najwyższej jakości są gwarancją wytrzymałości i odporności.

Sea Apartments to wymarzone miejsce dla entuzjastów spacerowania, sportów wodnych, porannego joggingu i wycieczek rowerowych. 
Położenie w Jelitkowie – dzielnicy zlokalizowanej na pograniczu Sopotu i Gdańska zapewnia łatwy i wygodny dostęp do infrastruktury. 

Nr oferty: 16780

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Zrealizowane transakcje w tej inwestycji

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.