Agent Assistant

Kornelia Adamek

501551451
k.adamek@partnersinternational.pl

Doświadczenie

Urodzona w Ustce, miłośniczka polskiego wybrzeża. Kilka lat spędziła za granicą, gdzie szlifowała język angielski i pracowała m.in. w branży gastronomicznej. Również w Polsce swoje pierwsze zawodowe kroki stawiała pod okiem wybitnych szefów kuchni, jednak to pośrednictwo stało się jej wymarzonym kierunkiem kariery. W świat nieruchomości wkroczyła jako asystentka biura, a dziś swoje doradcze kompetencje rozwija w zespole Najmu Partners International.

Kwalifikacje

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami. Klienci cenią ją za otwartość, energię oraz świetne zorganizowanie. W życiu stawia na rozwój i ambitne wyzwania – chce zostać jedną z najlepszych agentek w branży nieruchomości premium. Biegle włada językiem angielskim oraz francuskim w stopniu komunikatywnym.

Zainteresowania

Entuzjastka języków obcych i podróży. Lubi odkrywać odmienne kultury i ich kulinarne bogactwo. Prowadzi aktywny tryb życia – w wolnych chwilach jeździ konno, tańczy i opiekuje się ukochanym psem, Mambą.

Panią Kornelię Adamek z Premium Real Estate Agency cenię za wysoki profesjonalizm i niebywałą skuteczność działania. Dzięki starannie dopracowanej strategii, Pani Kornelia w ekspresowym tempie znalazła klienta i sfinalizowała wynajem naszej nieruchomości na bardzo dogodnych warunkach. Warto podkreślić, że wydarzyło się to w przeciągu dwóch dni i przy minimalnym zaangażowaniu właścicieli nieruchomości. Polecam współpracę z Premium Real Estate Agency.
Caterina Benincasa
Jestem bardzo wdzięczna Kornelii za świetną robotę!! W bardzo krótkim czasie znaleźliśmy ładne mieszkanie, bardzo dba o szczegóły, inteligentna i niesamowita osobowość. Gorąco polecam Kornelię jako profesjonalną specjalistkę i jeszcze raz bardzo dziękuję !!!
Alla Cheban
Pragnę wyrazić wdzięczność Agentce Cornelii za szybkość (pierwsze i jedyne oglądanie) i łatwość znalezienia mieszkania (biorąc pod uwagę czynniki komplikujące dziecko i kota). Wszystko poszło na najwyższym poziomie, czujemy profesjonalizm agenta.
Анастасия Вадимовна
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencją. Moją agentką była Kornelia Adamek. To niesamowita agentka, która pomogła mi wynająć cudowne mieszkanie w niskich terminach. Kornelia cały czas utrzymywała ze mną kontakt, odpowiadała na wszystkie moje pytania i wyrażała swoją opinię. W pełni doceniam jej zaangażowanie i chęć pomocy. Bez wątpienia Kornelia jest najlepszym agentem, polecam ją jako profesjonalistę i osobę do ludzi.
Oksana Kobets
Mam dobre doświadczenia z tą firmą. Moją agentką była Kornelia Adamek. Kornelia była bardzo pomocna i proaktywna. Mieszkanie zostało szybko znalezione. Specjalne podziękowania za stałą uwagę na wszystkie pytania i prośby. Wszystko zostało zaadresowane szybko i na temat. Wysoce zalecane!
Roman Ch.

Oferty

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.